Kochani Czytelnicy 🙂
Wprowadzam na blogu treści dostępne wyłącznie po wpisaniu hasła.
Hasło będzie wysyłane osobom, które zasubskrybowały bloga, dlatego jeśli chcecie mieć dostęp do tych wpisów, zachęcam do subskrypcji. Możecie też napisać do mnie bezpośrednio na adres mailowy dublinia@onet.eu, lub wysłać wiadomość na facebook Dublinii.
Hasło będę udostępniać wyłącznie tym subskrybentom oraz osobom, które napiszą do mnie maila, które znam, kojarzę z wcześniejszych komentarzy, lub jestem w stanie zweryfikować.
Takie posty nie będą pojawiać się często. Jeśli kiedyś zmienię hasło, poinformuję o tym wszystkich subskrybentów.
Wpisy prywatne będą po pewnym czasie usuwane, więc jeśli dostaniecie do nich dostęp, warto przeczytać je od razu. 🙂
I spokojnie — nie będą to żadne wielkie sekrety ani szokujące rewelacje. 😉 Po prostu są rzeczy, którymi chcę się podzielić z nieco węższym gronem i nie zależy mi na tym, żeby mogły je czytać osoby, z którymi nie chcę mieć kontaktu albo z którymi nie chcę dzielić się pewnymi fragmentami mojego życia.