Moja książka

Książkę „Od nowa?” pisałam podczas pandemii, „ku pokrzepieniu serc” – głównie mojego, nie przeczę 😉 Podczas pisania zapomina się o wielu sprawach, zwłaszcza, kiedy pisze się o rzeczach wesołych, nieco oderwanych od rzeczywistości i z przymrużeniem oka 😉

Jej bohaterka, Natalia, tłumaczka romansów, po zdradzie męża będzie najprawdopodobniej musiała zaczynać od nowa. Na razie jednak, by wszystko przemyśleć, zaszyje się na francuskiej prowincji, w miasteczku, gdzie przeżyła kiedyś pierwszą miłość. Cierpienie cierpieniem, ale w towarzystwie dobrego wina i nowych przyjaciół, łatwiej znieść fakt, że małżonek związał się z własną księgową, wyglądającą jak sobowtór żony Geaore’a Clooneya. Zwłaszcza, że interesujących mężczyzn w otoczeniu nie brakuje, a prawdziwe życie może być równie interesująca, jak książkowa fikcja.

Potraktujcie zakup jako dotację dla mojego bloga oraz jako pomoc dla kotów, bo lwia część jest przeznaczona na jedzonko dla okolicznych bezdomniaków, które ucierpiały z powodu zamknięcia lokalnych pubów i restauracji, gdzie wcześniej znajdowały bez problemu pożywienie.

Jedni robią dżemy, inni decoupage, ja piszę 😉 Czy robię to w miarę dobrze, czy źle, macie okazję przekonać się sami. Tak czy siak, będę to robić dalej 🙂

Książka jest dostępna w formacie Epub, Mobi, PDF i FB2. Epub jest odczytywany przez większość czytników i przez aplikacje na telefon.

Jeśli macie ochotę na zakup (kwota €5.00) można dokonać wpłaty poprzez paypal lub kartą debetową/kredytową (operacje obsługuje Stripe), a potem koniecznie dajcie mi znać: ewita101@interia.pl żebym wysłała Wam pliki. Można też dokonać zakupu na stronie wydawnictwa Ridero TUTAJ.

Dziękuje w imieniu kotów:)

PayPal:

„Od nowa?” – e-book

€5.00

Karta debetowa/kredytowa: